Náš cieľ

Prioritou firmy PEMA je ponúkať zákazníkom produkty najvyššej kvality za konkurencieschopné ceny. S 20 ročnou skúsenosťou na trhu sa firma radí medzi špičky, čo vedia potvrdiť jej dlhoroční odberatelia, ale taktiež neustály nárast počtu nových zákazníkov a neprestávajúci dopyt po našich produktoch.

Ako sme začínali

Firma PEMA bola založená v roku 1993 a od svojho vzniku sa špecializuje na výrobu púzdier na hudobné nástroje, vrátane remeňov, popruhov, či iného príslušenstva a povlakov a tašiek na audio zariadenia. S pribúdajúcimi rokmi sa sortiment našich výrobkov postupne rozrástol a v súčasnosti vyrábame viac ako 400 druhov rozličných produktov.

Pema dnes

V súčasnosti je naša produkcia vyvážaná najmä do Nemecka, Talianska, Českej republiky, Švajčiarska, Fínska, Veľkej Británie ale aj ostatných európskych krajín. Zákazníci oceňujú predovšetkým našu schopnosť vyrábať veľké aj malé série požadovaných produktov.

Našim zákazníkom ponúkame možnosť umiestniť si na produkty vlastné tlačené alebo vyšívané logo, pripadne si zvoliť ďalšie detaily.

Predovšetkým chceme apelovať na:

  1. Kvalitu – dodávané výrobky sa snažíme ponúkať v najvyššej kvalite využívajúc pritom rokmi zaužívane a overené postupy
  2. Cenovú výhodnosť – produkty sú dodávané za konkurencieschopné ceny
  3. Flexibilitu – neustále sa rozrastajúci sortiment našich výrobkov prispôsobujúci sa potrebám našich odberateľov s ohľadom na ich požiadavky
  4. Spokojnosť zákazníka – kvalita, cena a zmysel pre detail